Daxom Naviels UKDAX-18EDM Elektrikli Kombi (Monofaze)
Stok Kodu
UKDAX18EDM
24 Ay
7 Günde Kargoda
Daxom Naviels UKDAX-18EDM Elektrikli Kombi Hangi Kullanıcılar İçin İdeal?
Neden Daxom Naviels UKDAX-18EDM Elektrikli Kombi Tercih Edilmeli?
Daxom Naviels UKDAX-18EDM Elektrikli Kombi Nasıl Bir Deneyim Sunuyor?
Daxom Naviels UKDAX-18EDM Elektrikli Kombi Teknik Özellikleri
Daxom Naviels UKDAX-18EDM Elektrikli Kombi, monofaze (1~220V, 50 Hz) bir model olup hem ısıtma hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Cihaz, 18 kW gücünde olup, 700x400x230 mm boyutlarındadır.