Daxom Naviels UKDAX-60ETP Elektrikli Kazan (Trifaze)
Stok Kodu
UKDAX60ETP
24 Ay
Modern ısıtma teknolojilerinin öncüsü olan Daxom Naviels UKDAX-60ETP elektrikli kazan, yaşam alanlarınıza konfor ve güveni bir arada getirmek amacıyla tasarlanmıştır. Yakıt olarak tamamen elektrik enerjisi kullandığı için enerji kayıplarını yok denecek kadar az bir seviyeye indiren bu Daxom elektrikli kazan, çevre dostu ve verimli bir ısınma deneyimi sunar. Daxom marka ürünler arasında yüksek kapasiteli çözümler arayanlar için geliştirilen bu model, özellikle pompasız yapısı ve 60 kW ile 96 kW arasındaki geniş güç seçenekleriyle büyük mekanların ısıtma ihtiyacını profesyonelce karşılar.
Daxom Naviels UKDAX-60ETP Elektrikli Kazan Hangi Kullanıcılar İçin İdeal
Daxom Naviels UKDAX-60ETP elektrikli kazan, özellikle merkezi ısıtma sistemi gerektiren büyük konutlar, iş yerleri ve villalar için ideal bir çözümdür. Daxom Naviels UKDAX-60ETP elektrikli kazan kullanımı, fosil yakıt erişiminin kısıtlı olduğu veya temiz enerji kullanımının önceliklendirildiği projelerde büyük avantaj sağlar. 3 faz (400 V) elektrik ile çalışan bu duvar tipi kazan, yerden ısıtma sistemlerinden radyatörlü sistemlere kadar her türlü tesisat altyapısına uyum sağlayacak şekilde optimize edilmiştir. Gelişmiş modülasyon özelliği sayesinde sadece ihtiyaç duyulan enerjiyi harcayarak kullanıcı dostu bir profil çizer.
Neden Daxom Naviels UKDAX-60ETP Elektrikli Kazan Tercih Edilmeli
Daxom Naviels UKDAX-60ETP Elektrikli Kazan Nasıl Bir Deneyim Sunuyor
Daxom Naviels UKDAX-60ETP Elektrikli Kazan Özellikleri
  • %99 verimle çalışır.
  • Cihaz üzerinde dokunmatik ve kullanımı kolay, fonksiyonel bir kontrol paneli bulunur.
  • 3 faz ile çalışma özelliğine sahiptir.
  • Yerden (düşük sıcaklık) ve radyatör ısıtma seçenekleri mevcuttur.
  • İkili donma koruma sistemi sayesinde zorlu kış şartlarında bile güvenle çalışır.
  • UKDAX-60ETP kazan, harici boyler veya eşanjör bağlanabilir yapıdadır.
Güvenlik ve Donanım Sistemleri
Daxom Naviels UKDAX-60ETP elektrikli kazan kullanırken emniyet en ön plandadır. Cihazda yer alan aşırı ısınma emniyet sistemi, akış kontrol emniyeti ve susuz çalışma emniyeti sayesinde sistem her zaman koruma altındadır. Ayrıca cihaz, ikili aşırı basınç emniyet sistemi ve otomatik hava atma purjörü ile donatılmıştır. 60 kW'dan başlayarak 72 kW, 80 kW ve 96 kW gibi farklı güç seçenekleri sunarak her türlü projenin ihtiyacına cevap verecek kapasitededir.