Wilo COE2-Helix FIRST V 633-5/30/E/KS/7,5 kW Dikey Tip Paket Hidrofor
Yorumlar (0)
24 Ay
  • Wilo COE2-Helix FIRST V 633-5/30/E/KS/7,5 kW Çok kademeli, dikey tip paket hidrofor
  • Tesiste olması gereken alt ve üst basınç değerleri basınç şalteri üzerinden ayarlanabilir
  • Kollektörler paslanmaz çeliktir
  • Pompalar otomatik olarak birbirini yedekler
  • Şasesi kendinden olup yüksekliği ayarlanabilen kauçuk ayakları titreşimi önler
  • Motor gücü P > 0,55 kW olan tüm motorlar IE3 verime sahiptir
  • MEI değeri ≥ 0,7 (Minimum Verimlilik Endeksi)
  • 22-36 ve 52 serileri için lütfen merkezimize danışınız
Teknik Bilgiler
  • Akışkan sıcaklığı: -15 / +50°C*
  • Şebeke bağlantısı: 3~400 V, 50 Hz
  • Koruma sınıfı: IP 55
  • Maks. Çalışma basıncı: 16 / 25 / 30 bar (modele göre)