Wilo Helix FIRST V 1021-5/30/E/KS Dikey Çok Kademeli Santrifüj Pompa
Yorumlar (0)
24 Ay
Wilo Helix FIRST V 1021-5/30/E/KS Santrifüj Pompa Özellikleri ve Teknik Bilgileri
  • Verimlilik derecesi yüksek, lazer kaynaklı, en uygun 2D/3D hidrolik
  • Korozyona dayanıklı çarklar, ana çarklar ve kademe gövdesi
  • Güçlendirilmiş, debi ve NPSH optimizasyonlu pompa gövdesi
  • Fazla yer kaplamayan, bakımı kolay kompakt yapı
  • Sağlam kaplin koruyucu
  • 0,75 kW ve üzeri motor güçleri için motor verimliliği IE3'tür.
  • MEI≥0.70 (Minimum Verimlilik Endeksi)
  • Pompalar talep üzerine belli durumlara uyarlanabilir (Örn: Motor koruması, ATEX)
  • %40'a kadar glikol-su karışımlı sıvılara uyumlu
  • Daha büyük kapasiteler için Uygulama lütfen merkezimize danışınız
Teknik Bilgileri
  • Akışkan sıcaklığı: -20 / +120°C
  • Şebeke bağlantısı: 3~400 V, 50 Hz
  • Koruma / Yalıtım sınıfı: IP55 / F
  • Maks. Çalışma basıncı: 16 / 25 / 30 bar