Wilo Medana CH1-L.203-2/V/A/10T Çok Kademeli Yatay Santrifüj Pompa
Yorumlar (0)
24 Ay
Wilo Medana CH1-L.203-2/V/A/10T Santrifüj Pompa Özellikleri ve Teknik Bilgileri
  • Rakorlu bağlantı
  • Maksimum 50°C dış ortam sıcaklığında kullanılabilme imkânı ile geniş uygulama aralığı
  • Korozyona karşı KTL koruma
  • Yerden tasarruf ettiren kompakt yapı
  • Entegre termik motor koruma
  • İçme suyuna uygunluk için ACS/WRAS yönetmeliklerine uyum
Teknik Bilgileri
  • Akışkan sıcaklığı: -20°C/+120°C (EPDM) -20°C/+90°C (FKM)
  • Şebeke bağlantısı: 1~230 V, 50 Hz 3~400 V, 50 Hz 1~220 V, 60 Hz (Opsiyonel) 3~460 V, 60 Hz (Opsiyonel)
  • Koruma sınıfı: IP X5
  • Maks. Çalışma basıncı: 10 bar