Wilo Medana CV1-L.607-1/E/E/16O Dikey Çok Kademeli Santrifüj Pompa
Yorumlar (0)
24 Ay
Wilo Medana CV1-L.607-1/E/E/16O Santrifüj Pompa Özellikleri ve Teknik Bilgileri
  • Paslanmaz çelik yapısı sayesinde içme suyu uygulamaları ve özel uygulamalar için uygundur
  • Yer tasarruflu, kompakt ve sağlam pompa tasarımı
Teknik Bilgileri
  • Akışkan sıcaklığı: -20°C/+120°C
  • Şebeke bağlantısı: 1~230 V, 50 Hz, 3~230 V, 50 Hz
3~265 V, 60 Hz, 3~220 V, 60 Hz
3~400 V, 50 Hz, 3~460 V, 60 Hz
3~380 V, 60 Hz
  • Koruma sınıfı: IP 55
  • Ortam sıcaklığı: -15°C/+50°C (talep üzerine farklı sıcaklık aralıkları)
  • Maks. Çalışma basıncı: 10 bar (Opsiyonel 16 bar)
  • Maks. Giriş basıncı: 6 bar (Opsiyonel 10 bar)