Wilo XI4-OR-0,55-50-3-400-DOL-B - 0,75 HP Trifaze Derin Kuyu Dalgıç Pompa Motoru
24 Ay
Wilo XI4-OR-0,55-50-3-400-DOL-B Derin Kuyu Dalgıç Pompa Motoru Özellikleri Ve Teknik Bilgileri
  • Entegre çek valfli.
  • NEMA kaplin.
  • Yüzen çark sistemi sayesinde düşük aşınma.
  • Kolay bakımlı motor.
  • 2.0/2.5 m bağlantı kablosu (kesit alanı 4x1.5 mm2)
Teknik Bilgiler
  • Şebeke bağlantısı 1~230 V, 50 Hz  /  3~400 V, 50 Hz
  • Akışkan sıcaklığı: 3°C / 30°C
  • Koruma sınıfı: IP 68
  • Yalıtım sınıfı: F
  • Maks. Daldırma derinliği: 200 m
  • Maks. Kum içeriği: 150 g/cm3
6083573 Kodlu Ürünün Malzeme Ve Uygulama Alanları
  • Çark: Noryl
  • Pompa Gövdesi: Paslanmaz çelik (AISI 304)
  • Kaplin: Nema
  • Hidrolik mil: Paslanmaz çelik (AISI 430F)