Wilo XI4-OR-1,1-50-3-400-DOL-B - 1,5 HP Trifaze Derin Kuyu Dalgıç Pompa Motoru
24 Ay
Wilo XI4-OR-1,1-50-3-400-DOL-B Derin Kuyu Dalgıç Pompa Motoru Özellikleri Ve Teknik Bilgileri
  • Entegre çek valfli.
  • NEMA kaplin.
  • Yüzen çark sistemi sayesinde düşük aşınma.
  • Kolay bakımlı motor.
  • 2.0/2.5 m bağlantı kablosu (kesit alanı 4x1.5 mm2)
Teknik Bilgiler
  • Şebeke bağlantısı 1~230 V, 50 Hz  /  3~400 V, 50 Hz
  • Akışkan sıcaklığı: 3°C / 30°C